Комунальний заклад "Червоненський заклад дошкільної освіти ( ясла-садок) "Берізка" загального розвитку" Глеюватської сільської ради

Новини:

Зі Святом 1 вересня, з Днем знань,наша дошкільна родино!

Мирного навчального року!
Бажаємо цікавих занять, міцного здоров'я. Хай навіть під час війни Ви не втрачаєте віру у світле майбутнє! Попереду навчальний рік, нехай в усьому Вас супроводжує удача і підтримка друзів.
Нашим маленьким вихованцям мирного та щасливого дитинства! Хороших друзів та цікавих книжок!
У День знань батькам хотілося б побажати здоров'я і моральних сил, спокою і благополуччя. Нехай діти приносять радість і посмішки, нехай життя буде наповнене щастям, успіхом. Всім нам мирного неба, скорішої Перемоги!

Протягом тижня, з 24.07.2023-28.07.2023, в Червоненському ЗДО «Берізка», у всіх різновікових групах («Сонечко», «Капітошка», «Пізнайки»), проводилися заходи з нагоди Всесвітнього дня боротьби  торгівлею людьми, а саме:

-надавалася інформація про виникнення та значення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми;

-поради ,запобіганню  торгівлею людьми;

-пам´ятка «Як не стати жертвою торгівлі людьми?»

-пізнавальні відео про алгоритм дій у разі виникнення чи виявлення випадків торгівлею людьми, про випадки викрадення дітей;

-дітям -  пізнавальні відео та мультики про права дітей та правила поведінки з незнайомими людьми;

-онлайн батьківські збори на тему : «Людина-не товар!»

❗❗❗Шановні батьки!❗❗❗

Нагадуємо,що триває кампанія з вакцинації дітей проти кору.

❗️ Щеплення — єдиний надійний захист від кору та його тяжких ускладнень (пневмонії, вушної інфекції, запалення мозку).

❗️ Закликаємо батьків обов’язково вакцинувати дітей за Календарем щеплень і якомога швидше надолужити щеплення, якщо пропустили планову вакцинацію.

❗️ Якщо ви контактували із хворим на кір — убезпечити чи значно знизити ризик захворювання може вакцинація. Зверніться до свого лікаря терапевта, (педіатра чи сімейного лікаря) — щоб з’ясувати, чи маєте ви достатній захист від кору і чи треба вам зробити щеплення якнайшвидше.

З метою формування у дошкільників знань про вишиванку як однин із видів українського декоративно-прикладного мистецтва; уявлень про види орнаментів та їхнє символічне значення; формування шанобливого ставлення до традицій українського народу, зокрема до національного вбрання; сприяння розвитку інтересу до завдань художньо-естетичного  характеру; розвиток в дітей дрібної моторики рук, діалогічне та образне мислення, відчуття форми та кольору, ритму; виховання глибоких почуттів любові до своєї Батьківщини, в ЗДО «Берізка» було заплановано та проведено заходи до Дня вишиванки.