Комунальний заклад "Червоненський заклад дошкільної освіти ( ясла-садок) "Берізка" загального розвитку" Глеюватської сільської ради

Історія закладу

Історія Комунального закладу "Червоненський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Берізка"загального розвитку"Глеюватської сільської ради

Історія дитячого садка розпочалася в 1970 році, коли утворився новий радгосп "Красний Забойщик". Збудовані двоповерхові будинки, крамниці, їдальня, гуртожиток, приміщення сільської ради, дитячий садок та школа. Завідуюча ДНЗ Крисан К.І.(сім років обіймала посаду) та завгосп Рудніченко О.Г. здійснювали контроль за облаштуванням та благоустроєм дошкільного закладу.

На час відкриття працювало 2 групи, одна з них - цілодобово. В 1973 році була відкрита третя група. Групи переповнені - 30-45 дітей в групі.

В 1977 році дошкільний заклад прийняла Ковтун Р.О.(32 роки на посаді завідуючої), яка розпочала з благоустрою території, придбання ігрового обладнання на ігрові майданчики, дитячих меблів.

В 80-ті роки в ДНЗ працювало вже 4 групи. Підготовча група 1985 року налічувала 45 дітей при нормі 25.

У  2009 році завідування дошкільним закладом прийняла Панасенко А.О.

З  2022 року  директором КЗ "Червоненський ЗДО "Берізка" Глеюватської сільської ради  призначили Чупилко О.О.

Сучасний дошкільний заклад «Берізка» - це друга домівка , затишна, тепла й весела.У ДНЗ створено всі умови для повноцінного фізичного, психічного, духовного та особистісного розвитку кожної дитини. З'явилося сучасне обладнання з фізкультури, відновились пісочниці; відремонтувались групові приміщення, музична  та спортивна зали.

У садочку виховується 45 дітей, функціонує 3 ( різновікові) групи. Пріоритетним напрямком роботи  дошкільного закладу є  патріотичне виховання дошкільників в полікультурному середовищі. Педагоги дошкільного закладу формують особистість громадянина – патріота.